Biz Kimiz, Hakkımızda Merak Edilenler.

DIH Almanya Danışmanlık, Almanya'da mesleklerini icraa etmek isteyen sağlık personellerine hizmet veren aracı bir kuruluştur. 

     Kariyerinize Yurtdışında Devam edin...

DIH Almanya Danışmanlık 

Göç yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte çok sayıda sağlık personelimizin Almanya'ya gitmesine vesile olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Sağlık personellerinin özellikle hemşire, hastabakıcı ve fizyoterapistlerin Almanya'da istihdamına yardımcı olan  DIH Almanya Danışmanlık, Almanya'ya gitmenize gerek kalmadan sizin adınıza Almanya'da işinizin ayarlanması, denklik, çalışma izni, oturma izni, vize işlemleri gibi birçok hizmeti tarafınıza sağlayarak pekçok prosedür yükünden de sizi  kurtaran aracı bir kuruluştur..

 

İşveren kuruluşlarla sizin adınıza görüşerek eğitiminize uygun işi, sizin adınıza sağlayarak hayallerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. 

Karamsar olmayın! Bize Ulaşın, Hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olalım.

Bizimle Çalışmanın Faydaları

DIH Almanya Danışmanlık Türkiye'nin önde gelen danışmanlık firmalarındandır ve danışmanlık hizmetlerinden yaralanmak isteyen bireylere profesyonel hizmet sunar. Bu kapsamda; 

 

  • Denklik işlemlerinin başlatılması,
  • Almanya'daki firmalara sizi tanıtarak iş görüşmesi ayarlanması ve mülakat sonunda işe alınan bireylerin iş sözleşmelerinin hazırlanması,
  • Çalışma izni ve oturma izninizin çıkarılması ve dosyanızın hazırlanması,
  • Vize işlemlerinizin yürütülmesi,
  • İşinizin olduğu şehirde kalacak yerinizin ayarlanması gibi konularda danışmanlık hizmeti verir.

DIH Almanya Danışmanlık

Hikayeni Kendin Yarat...

Hizmetlerimiz sağlık sektöründeki  hemşire, hastabakıcı ve yaşlı bakıcı, fizyoterapist, laborant gibi meslek dallarını kapsamaktadır. Tarafımızdan Danışmanlık hizmeti alan tüm bireylerin denklik prosedürlerinin yerine getirilmesi, iş görüşmelerinin ayarlanması ve sözleşmelerinin çıkarılması, çalışma-oturma izni ön müsadelerinin alınması ve işinize yakın kalacak yerinizin ayarlanması bizim sorumluluğumuzda.

İşiniz Hazır 95%
Başarı Şansı 95%
Güveninizi Kazanmak 100%

Bizimle Çalışmak için Başvur

Eğitiminize ve Mesleğinize uygun iş seçeneklerimiz mevcut. Başvurunuzu yapın size uygun iş imkanı sağlayarak yardımcı olalım!